We vertellen je graag wat How Company doet om jou veilig een training te kunnen laten volgen én wat we daarin van jou verwachten.
How Company verzorgt naast de trainingsmaterialen ook desinfectiemiddelen, tissues en 1,5 meter stokken om zo een veilige training te garanderen. De maximale groepsgrootte is teruggebracht naar 10 deelnemers. De leerruimtes zijn schoon, ruim opgezet en worden goed geventileerd door middel van open circulatie.
De trainers behouden te allen tijde voldoende afstand tijdens de trainingen en wassen regelmatig hun handen. Zij zijn bovendien geïnstrueerd over een gezonde levensstijl en blijven uiteraard thuis bij klachten.
Leer hoe je je potentieel en talenten volop kunt benutten in een veeleisende omgeving
(3+1 dag)
Voor (project)managers en senior medewerkers die een eigen leiderschapsstijl willen ontwikkelen en eerder Communication for Excellence hebben gevolgd.
(3+1 dag)
I-BRAND is een training in personal branding voor mensen die eerder Communication for Excellence hebben gevolgd.
(2+1+1 dag)
Voor medewerkers die sneller resultaten willen boeken door anders en sterker te communiceren.
(1 dag)
Voor directeuren en senior managers die zaken voor zichzelf in perspectief willen plaatsen en meer in hun eigen kracht willen staan.